Kapturki do pedicure do frezarek

008

Praca pilnikiem elektrycznym jest coraz bardziej niezbędna w profesjonalnym studio stylizacji paznokci. Daje nie tylko poczucie profesjonalizmu, ale jest przede wszystkim narzędziem, które umożliwia wykonanie profesjonalnego manicure oraz stylizację. Gwarantuję doskonałą przyczepność materiału, jednocześnie zapewniając utrzymanie naturalnej płytki w idealnej kondycji. Bardzo ważne jest jednak dobranie odpowiednich końcówek do pracy, aby zapewnić nie tylko sobie najlepsze efekty, ale również po to by zmaksymalizować komfort klientek.

Kapturki do pedicure

008

Kapturki produkowane przez firmę FILEN LTD dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta. Wyprodukowane zostały przy użyciu odpowiedniego nasypu, dostosowanego do rodzaju skóry oraz występujących zrogowaceń. Swoje zastosowanie znajdują nie tylko do pedicure ale również podczas prac akrylem czy żelem. Są dostępne w pełnej gamie granulacji oraz dowolnych rozmiarach średnic. Wykonać je można w trzech rodzajach nasypów: korund szlachetny – dając kolor brązowy, węglik krzemu – dając czarną barwę oraz cyrkon dając kolor zielony.

024    025

Wieloletnie doświadczenie jakie posiada nasza firma, gwarantuję osiągnięcie jak najlepszych rezultatów oraz zwiększenie efektywności pracy. Najważniejsze jest dla nas uzyskanie najwyższej ekonomiczności pracy produktów oraz zadowolenie naszych klientów. Tworzymy więc bezpieczne produkty, wykonane w pełni przy zachowaniu wszelkich zasad higieny.

Kapturki do frezarki

Dostępne w ofercie kapturki ścierne pasują do wszystkich frezarek. Dostępne są różne kształty kapturków, do wyboru jest również nasyp oraz kolor kapturków. Jako jedyny producent wykonujemy kapturki ścierne w kolorze białym, co bardzo podoba się klientkom salonów.

Kapturki do frezarki jaka gradacja

Kapturki ścierne do pedicure są wyrobem jednorazowym. To znaczy, że po jednym zabiegu pedicure dany kapturek ścierny należy wyrzucić i do nowego zabiegu założyć nowy kapturek do pedicure.
Kapturki mogą być stosowane zarówno do pedicure, jak też do niektórych zabiegów przy stylizacji paznokci dłoni. Dzięki kapturkom skrócisz płytkę, nadasz jej właściwy kształt oraz wypolerujesz. W zależności od tego, co chcemy osiągnąć danym kapturkiem ściernym wyróżniamy:
1. kapturki polerujące o gradacji powyżej 240
2. kapturki drobnoziatniste o gradacji od 180 do 240 – stosowane do wygładzenia płytki paznokcia oraz skóry
3. kapturki średnioziarniste o gradacji od 120 do 150 – służą do drobnego skracania, dokonywania poprawek po malowaniu płytki oraz do szlifowania.
4. kapturki gruboziarniste o gradacji od 120 w dół – stosowane do zadań ciężkich, czyli usuwania twardego naskórka, zrogowaceń, nagniotek i innych nieprzyjaciół pięt.

Kapturki – jak używać?

Istotne jest, aby dobrać odpowiedni kapturek ścierny do wykonywania zabiegu. Grubą ziarnistość stosujemy do obróbki wymagającej starcia spierzchłej skóry pięt i zrogowaceń, natomiast drobna ziarnistość jest stosowana do drobnych poprawek i delikatnych miejsc.

Kapturki do pedicure 13 mm

W naszej ofercie znajdziecie najczęściej poszukiwane kapturki ścierne o średnicy 13 mm. Produkujemy również kapturki: 5 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm, dzięki czemu dopasujecie jej do swojej ulubionej frezarki.

Zainwestuj w jakość, wybierz kapturki FILEN.

1 Comment

  1. Marta pisze:

    Pracowałam tymi kapturkami i są super, polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *