Pilniczki do manicure i pedicure 2023. Top trendy

manicure-pedicure-trendy2023

Jakie trendy przyniesie rok 2023? Jakie paznokcie będą trendy i jakie paznokcie do manicure i pedicure będą hitem tego roku? W jakie pilniki, polerki i kapturki warto się wyposażyć? Poznaj must have na 2023 rok.

pilniczki-2023-trendy-maniucure-pedicure

Jaki manicure i pedicure będzie modny w 2023 roku?

 

Przejrzeliśmy dla Was najnowsze trendy, aby dowiedzieć się, jakie paznokcie będą chciały mieć Polki w 2023 roku. Rok 2023 przyniesie nam mile zaskoczenie w trendach manicure. Po wielu latach subtelnych i klasycznych trendów, w których królował kolor nude i baby boomer, w tym roku dodamy do klasycznych paznokci więcej błysku. Trendy paznokci otwierają się na nowe błyskotliwe lakiery, wykończenia z brokatem i błyszczące dekory. Ilość błysku ma nieco rozświetlić maniucure i dodać klasycznym paznokciom nieco fantazji.

Paznokcie w 2023 to klasyka z odrobiną błysku.  

manicure-pedicure-trendy2023

W salonach manicure w 2023 roku będzie królował klasyczny paznokieć ozdobiony brokatem, błyszczącym lakierem. Dodanie błysku powinno być subtelne, może to być lekki lakier z pyłkiem, lekka linia w kolorze złotym lub srebrnym płynąca wzdłuż lub wszerz płytki, bądź błyskotliwy dekor na jednym paznokciu. Fantazyjność będzie leżała w kreatywności zdobień stylistki.

Jakie pilniczki w 2023?

 

W tym roku salony kosmetyczne postawią na jakość i proste kształty pilników. Istotne przy manicure i pedicure jest przygotowanie płytki paznokcia. Idealny kształt można uzyskać stosują do pracy dobrej jakości pilniki, które są wydajne, nie kruszą się, są wygodne do trzymania w dłoni, są wytrzymale i mają niską cenę. Te wszystkie cechy spełniają pilniki do paznokci Filen. Są one produkowane w Polsce pod okiem specjalistów z doświadczeniem. Dostępne są w kształcie prosty, banan, półksiężyc, płytka, karo i elipsa.

Wybierz do swojego salonu solidnej jakości pilniki do paznokci od polskiego producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *