Pilniki teflonowe

teflon_póyksiyy

Zastanawiacie się który pilnik wybrać ? Czym tak w na prawdę różnią się pilniki zwykłe od pilników teflonowych ? Bardzo często docierają do nas takie pytania, tak więc postaramy się na nie odpowiedzieć, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.
Pilniki do paznokci mają różne kształty, wielkość i granulację. Dzielimy je na pilniki proste, banany, półksiężyce, elipsy czy karo jak również na grubo i cienko ziarniste. W zależności od tego do czego użyjemy pilnika czy do naturalnej płytki paznokcia czy też do akrylu, żelu czy hybrydy możemy dobrać dowolny pilnik by sprostał wszelkim oczekiwaniom. Każdy znajdzie zastosowanie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych jak i w zaciszu domowym by wykonać doskonałe pedicure lub manicure.
Występują również pilniki teflonowe, które w pewnej mierze różnią się od zwykłych pilników do paznokci.
Pilniki teflonowe zostały wyprodukowane w specjalnej technologii polegającej na zastosowaniu stearynianu, który przeciwdziała zapychaniu się materiału ściernego na pilniczku. Tak jak wyżej wymienione pilniki dzielimy je na cienkie i grubo ziarniste czyli że możemy zastosować dowolną granulację. Również jak pilniki które nie są pokryte teflonem mają różne kształty . Powierzchnia teflonowa powoduje, że pył powstający przy szlifowaniu nie przykleja się do pilnika. Nie zapycha jego powierzchni ciernej. Pilniki te są bardzo trwałe i wytrzymałe. Należy jednak pamiętać, że wszystkie pilniki wcześniej czy później ulegną zniszczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *