Pilniki do paznokci – odkryj jakość za niską cenę

slim_prosty

Pilniki do paznokci są obowiązkowym wyposażeniem każdego salonu manucire i peducire. Od ich jakości i trwałości zależy sukces i piękno każdego zabiegu. W Polsce na rynku dostępny jest szeroki wybór pilniczków, jednak nie są one produkowane w Polsce.

prostyzolty

Pilniki do paznokci

 

Poznaj producenta Filen, poznaj polską jakość pilniczków, które cieszą się doskonałą jakością i mają atrakcyjną cenę.

Filen oferuje szeroki wybór pilniczków, granulacji, kształtów i kolorów. W ofercie mamy pilniki do paznokci gruboziarniste, średnioziarniste, drobnoziarniste oraz polerki. Wybór właściwego pilnika do paznokci zależy od wykonywanego zabiegu, a także od umiejętności i preferencji kosmetyczki. Dobór pilnika jest niesłychanie ważny, dlatego śpieszymy z poradnikiem o wyborze właściwego pilnika do piłowania, do skracania, do nadawania kształtu, do wyrównywania i polerowania płytki paznokcia.

Pilniki do paznokci i ich rodzaje, czyli jak wybrać?

Pilniczki do paznokci różnią się między sobą kształtem, ale przede wszystkim ziarnistością, dlatego wyróżniamy:

– pilniki do paznokci drobnoziarniste o gradacji od 180 wzwyż, mają delikatną strukturę i służą głównie do wykonywania drobnych poprawek po wykonanym manicure klasycznym, hybrydowym czy do naturalnej płytki paznokcia.

– pilniki do paznokci średnioziarniste to pilniczki 100/180, są to najczęściej wykorzystywane, mają bardzo szerokie zastosowania, służą do obrabiania płytki paznokcia, do nadawania kształtu i do drobnego skracania, są niezawodnym sprzymierzeńcem przy każdym zabiegu paznokci, są najczęściej stosowane i jednocześnie kupowane. To mistrz do wielu zadań.

– pilniki do paznokci gruboziarniste to te najmocniejsze pilniczki do najgrubszych zadań, są one wykorzystywane do zdejmowania hybrydy, do skracania paznokci, w gabinetach idą one na pierwszy ogień przy obróbce paznokci.

– polerki to najdelikatniejszy pilniczek nadający płytce paznokcia blask.

Pilniki do paznokci Filen i ich cena

Producent Filen jest zdecydowanie konkurencyjny cenowo wobec pozostałych produktów dostępnych w Polsce. Ich cena jest najniższa, Pilniki do paznokci można już kupić od 1,24 zł za sztukę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W razie potrzeb z wyborem chętnie pomożemy.

Na naszych pilniczkach standardowo widnieje logo Filen, jednak jako jedyni oferujemy możliwość wykonania pilniczków z logiem salonu.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *