Trendy w manicure lato 2023 oraz pilniczki

woman-showing-her-nail-art-fingernails

Wakacje w pełni, pogoda nas rozpieszcza, słońce rozgrzewa i muska brązem naszą skórę. Tegoroczne wakacje są bardzo słoneczne i upalne, nasz manicure powinien być soczysty, wyrazisty i dobrze wykonany. Do dobrego wykonania należy wykorzystać najlepsze pilniczki na rynku, ale zacznijmy od wakacyjnych trendów.

 

Podczas wakacji i całego lata 2023 dominują w paznokciach odważne trendy. Paznokcie mają być mocno kolorowe, oryginalne i bardzo kreatywne. Nie bój się odważyć i zaszalej w wakacje. Modne są paznokcie w manicure o soczystych i mocnych kolorach. Odważ się i zrób manicure z różnym kolorem na każdym paznokciu. Mogą to być różne odcienie różowego, pomarańcze, fiolety. Możesz też zaszaleć i zrobić sobie każdy paznokieć w innym kolorze fluorescencyjnym. Twoja odwaga zależy tylko od Ciebie i Twojej wyobraźni. Pozwól sobie na kreatywność.

Trendy trendami, jednakże żaden manicure nie będzie trendy i nie będzie modny jeśli nie będzie dobrze wykonany.  Przy dobrym manicure najistotniejsze jest, jakim pilniczkiem jest wykonywany. Pilniczki pilniczkom nie równe, także jeśli chcesz robić super manicure zainwestuj w najlepsze narzędzia. Producent pilniczków Filen jest polską firmą, która dba o solidną jakość wykonania. W firmie produkowane są pilniczki wysokiej jakości, które konkurencyjne pilniki do paznokci pozostawiają daleko w tyle. Zainwestuj w jakość i rób najlepszy manicure tego lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *